Dowiedz się co mówią o nas inni

Recenzje

Co mówią nasi klienci

Chciałbym zarekomendować i podziękować PMG Group za ciągłe wsparcie naszej listy artystów i organizację najlepszych profesjonalnych wydarzeń w Polsce. Od początku do końca organizacji wszystko przebiega gładko i łatwo; promocja jakości, świetne kluby partnerskie / miejsca spotkań, a także ogólne opinie klientów i artystów.
Sinisa Sraga
Od wielu lat współpracujemy z PMG GROUP, jest to Firma godna polecenia i zaufania. Zlecenia i projekty są zawsze realizowane na najwyższym poziomie oraz z wyjątkową starannością i zaangażowaniem. Pracownicy PMG GROUP wykazują się dużymi umiejętnościami nawet przy najtrudniejszych realizacjach. Mile wspominamy każdą wspólną produkcję, chętnie będziemy wracać w przyszłości.
Łukasz Rzebko
Nasza branża jest specyficzna i bardzo wymagająca. PMG Group skupia się na potrzebach i oczekiwaniach klientów zdając sobie sprawę, jak istotna jest fachowość i znajomość poszczególnych zagadnień. Każdy booking - począwszy od pierwszej rozmowy telefonicznej po wyjazd artysty z hotelu,  nigdy nie budził zastrzeżeń.
Maja Suchecka
Mam przyjemność współpracować z agencją PMG GROUP przez ostatnie 2 lata. PMG osiągnęło wysoki poziom profesjonalizmu w reprezentacji Artysty MOGAUI w Polsce. Całkowicie ufam PMG. Działają zawsze na 110%.
Tim Schult
Jako organizatorzy Studenckiej Wiosny Kulturalnej „Piastonalia 2018” z przyjemnością udzielamy referencji firmie PMG GROUP, z którą organizowaliśmy Dzień Klubowy w ramach tego wydarzenia. Usługi wykonane przez PMG GROUP charakteryzują się wysokim stopniem profesjonalizmu, to także wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra. Z powierzonych zadań firma wywiązała się w sposób rzetelny, z należytą starannością i fachowością. Firma jest solidnym i godnym polecenia partnerem, świadczącym usługi na najwyższym poziomie
Dominika Świerczyńska

Zaufali nam

Zaufanie to jeden z głównych filarów i priorytetów naszej firmy. Dzięki stabilnej i wieloletniej pozycji na rynku, zdobyliśmy zaufanie wielu firm, agencji, artystów i osób. Poniżej przedstawiamy tylko część naszych partnerów, klientów czy firm z którymi pracowaliśmy lub pracujemy nadal.
Ze względu na dwustronne zaufanie, oraz charakter realizowanych projektów
( czasami jako podwykonawca ) nie zawsze możemy przedstawić wszystkich naszych Partnerów.

Masz jakieś pytania?