To nie wszystkie, lecz wybrane przykładowe...

Realizacje

PEPSI SILESIA BEATS #1 x STADION ŚLĄSKI

Prosto ze środka murawy Stadionu Śląskiego, w pełnej festiwalowej produkcji i oprawie, ze specjalnie zaprojektowanego i przygotowanego na tą okazję profesjonalnego stołu DJ’skiego Humpter zagrali: ADAM DE GREAT, C-BooL, Dj Kris, Sikdope. Studio LIVE, łączenie się na żywo z publicznością, pozdrowienia, komentarze stanowiło kluczową rolę podczas otwarcia tego projekt.

PEPSI SILESIA BEATS #2 x STADION ŚLĄSKI

Pierwszy raz w historii występów DJ’ów na świecie, odbyło się losowanie z nawiązaniem do świata sportu, nikt nie znał kolejności występów oraz… powstały 4 sceny połączone ekranami led i multi techniką. Każdy z Artystów miał własną scenę i trybuny. Podzieliliśmy boisko na cztery strony świata! Wystąpili: ADAM DE GREAT, C-BooL, GROMEE, Sikdope.

PEPSI SILESIA BEATS #3 x STADION ŚLĄSKI

WIELKI FINAŁ i ustanowienie światowego REKORDU DJ’skiego! Nikt do tej pory nie zorganizował wspólnego występu 10 Artystów / 12 DJ’ów, grających jednocześnie z 10 niezależnych konsolet DJ’skich! Przy pełnej oprawie festiwalowej, w formacie LIVE STREAM – NA ŻYWO, z tak wielkiego miejsca jak Stadion Śląski który potrafi przyjąć 85 000 osób (koncerty) i 55 000 (inne wydarzenia – trybuny) Wielki finał udał się w 100% i pobiliśmy wszelkie rekordy wcześniejszych edycji. Jednocześnie wystąpili: ADAM DE GREAT, BLINDERS, C-BooL, DJ KUBA & NEITAN, Foothills Music, KOFM, I.GOT.U, MATTHEO DA FUNK, Sikdope, Skytech.

FEDERICO SCAVO x POLAND TOUR

EDX x 15.URODZINY KLUBU ONYX TARNOWSKIE GÓRY

UNITED REVOLUTION x DROPGUN x ADAM DE GREAT

SHANGUY x PMG POLAND TOUR

DROPGUN x FIRST SHOW IN POLAND

PIASTONALIA DZIEŃ KLUBOWY

ZONDERLING x PMG POLAND TOUR

I MIĘDZYNARODOWY ZLOT FANÓW DODY